Vés al contingut (premeu Retorn)

Abril 2020

Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Sessió 1/2018 del Claustre Universitari

  • Data d'inici de la sessió: 28/05/2018 09:30
  • Data de finalització de la sessió: 28/05/2018 14:00
  • Lloc de la sessió: Auditori de l’edifici Vèrtex (Eusebi Güell, 6. 08034 Barcelona)
  • Òrgan de govern: Claustre Universitari
  • Número de sessió: CU/2018/01
  • Estat de la sessió: Tancada
TORRES TORRES, FRANCESC (Rector)
DE BLAS ABANTE, MARTA
MASSÓ PÉREZ, XAVIER
BERENGUER SAU, JORDI
BUGEDA CASTELLTORT, GABRIEL
FERNANDEZ JIMENEZ, AGUSTIN
GARRIDO SORIANO, NURIA
GASSO DOMINGO, SANTIAGO
PEREZ GONZALEZ, JUAN JESUS
ROCA BLANCH, ESTANISLAO
SILVESTRE BERGES, SANTIAGO
SORIANO IBÁÑEZ, MIQUEL
ALONSO ZARATE, LUIS GONZAGA
ARGELAGUET ISANTA, MARIA ROSA
CONSUL PORRAS, NEUS
CUCHI BURGOS, ALBERTO
CASALS CASANOVA, MIQUEL
DÍEZ MEJÍA, PEDRO
FERNANDEZ RUZAFA, JOSÉ
FRANCH BULLICH, JAUME
GISPETS PARCERISAS, JOAN
GRAS MOREU, ANNA MARIA
LLANES PITARCH, LUIS MIGUE
MARQUES ACOSTA, FERNANDO
MARTIN MALLOFRE, AGUSTIN
ROCA RAMON, XAVIER
RODRIGUEZ CANTALAPIEDRA, INMACULADA
SOLAGUREN-BEASCOA DE CORRAL, FÉLIX
VILA MARTI, FREDERIC
ÁLVAREZ PROZOROVICH, FERNANDO
CERVELLO PASTOR, CRISTINA
CORTADELLA FORTUNY, JORDI
CRESPO ARTIAGA, DANIEL
DE LA PUENTE MARTORELL, JOSÉ MANUEL
DE LAS HERAS JIMENEZ, SALVADOR AUGUSTO
FARRAN MARSA, ADRIANA
GALCERAN ARELLANO, SAMUEL
GALINDO GONZALEZ, JULIAN
GARCIA ALMIRALL, MARIA PILAR
GINEBRA MOLINS, JOSEP
GINEBRA MOLINS, MARIA PAU
JOSA GARCIA-TORNEL, ALEJANDRO
JOVER FONTANALS, CRISTINA
LAPAZ CASTILLO, JOSE LUIS
PALA SCHONWALDER, PERE  
PASTOR MORENO, RAFAEL
PLADELLORENS MALLOFRE, JOSEP
PUIG CAYUELA, VICENÇ
REGOT MARIMON, JOAQUIN MANUEL
RODELLAR BENEDE, JOSE JULIAN
ROMEU GARBI, JORDI
RUIZ MANSILLA, RAFAEL
SANCHEZ ROMERO, MONTSRRAT
SORRIBAS ROYO, FRANCISCO JAVIER
URPI TUBELLA, ANTONI
CARRERA GALLISSA, ENRIC
GRIÑO CUBERO, ROBERTO
CASANOVA HORMAECHEA, IGNASI
SEGALAS CORAL, JORDI
ANDRADE CETTO, JUAN
DOLZ RIPOLLÉS, JOSEP
SEPULCRE SANCHEZ, FRANCISCO
LOPEZ ALVAREZ, DAVID
AYALA RUIZ, AURORA
BARREIRO VESCOVO, TOMAS
CABEZA SANT'ANNA, ADRIÀ 
DUATIS GARCIA, JORDI
GIRONA BADIA, MARC
CIVIT ORÓ, JORDI
ORTONOVES ROMERO, FERRAN
VILELA LOPEZ, JENNIFER
ACHE MORENO, LOLA
KANJ BONGARD, SEBASTIEN
SANTANDREU VICENS, PAULA
SOLÉ MONTAÑA, LAURA
TAMAMES SORIANO, SARA
ALVAREZ DEL CASTILLO, JAVIER
ANTONIJUAN RULL, JOSEFINA
BENITEZ IGLESIAS, RAUL
BERGAS JANE, JOAN GABRIEL
CAYUELA MARIN, DIANA
ELIAS FUSTE, ANTONIO
GIL PONS, PILAR
HAURIE IBARRA, LAIA
JARAUTA BRAGULAT, EUSEBIO
LLUMA FUENTES, JORDI
MALLORQUI FRANQUET, JORDI JOAN
MARCO GOMEZ, JORDI
MARTINEZ COSTA, M. CARMEN
MAURESO SANCHEZ, MONTSERRAT
PEREZ VIDAL, LLUIS
POZO MONTERO, FRANCESC
SANTOS LOPEZ, M. ANTONIA DE LOS
SAURA AGEL, MARIA JOSE
SIMO GUZMAN, JOSE
VALLVERDU BAYES, FRANCISCO
ALCARAZ SENDRA, OLGA
ALGABA JOAQUIN, INES MARIA
BLADE CASTELLET, ERNEST
CATALA MALLOFRE, ANDREU
CHAVEZ DOMINGUEZ, JUAN ANTONIO
COLL LOPEZ, JAIME
CORTES IZQUIERDO, M. PILAR
FERRER MARTI, LAIA
GUAUS GUERRERO, ESTER
HORTA BERNUS, RICARD
JORDI NEBOT, LLUÏSA
LUSA GARCIA, AMAIA
MOLINS BORRELL, CLIMENT
ORNAT LONGARON, CESAR
PARADELLS ASPAS, JOSE
PARCERISA DUOCASTELLA, DAVID
PEÑA CARRERA, MARTA
PRADELL CARA, LLUIS
QUER BOSOR, JORDI
QUEVEDO CASIN, JOSEBA-JOKIN
RIO DOVAL, ANA
RODRIGUEZ FERRAN, ANTONIO
RODRIGUEZ FONOLLOSA, JOSE ADRIAN
ROSELL AMIGO, JUAN RAMON
RUBIO GIMENO, ALBERTO
SABATE BEL, JOAQUIN
SANZ SUBIRANA, JAIME
SERNA IGLESIAS, MARIA JOSE
SESE CASTEL, GEMMA
TENIENTE LOPEZ, ERNEST
TORNIL SIN, SEBASTIAN
TRULLOLS FARRENY, ENRIC
VIDAL FERRE, RAFAEL
VIDAL SEGUI, YOLANDA
ALVAREZ LACALLE, ENRIQUE
ANGULO BAHON, CECILIO
ARMENGOL CEBRIAN, JESUS
BLANQUE MOLINA, BALDUINO
BOSCH GONZALEZ, MONTSERRAT
BUSQUETS MONGE, SERGIO
CALVIÑO TAVARES, FRANCISCO
COBO VALERI, ERIK
COMELLAS COLOME, JAUME
CRUZ LLOPIS, LUIS JAVIER DE LA
DOMINGUEZ PUMAR, MANUEL MARIA
FERNANDEZ ALARCON, VICENÇ
JIMENEZ GONZALEZ, DANIEL
MARTINEZ GONZALEZ, EVA
MASPOCH RULDUA, MARIA LLUÏSA
MIRAMBELL ARRIZABALAGA, ENRIQUE
MITJANA RIERA, MARGARIDA
MOLINERO ALBAREDA, XAVIER
MORENO BILBAO, M. ASUNCION
OLIVERAS LLUNELL, ALBERT
OTERO CALVIÑO, BEATRIZ
PEREZ MOYA, MONTSERRAT
PONS NIN, JOAN
PUJOLA CUNILL, MONTSERRAT
RODRIGUEZ GOMEZ, ALEJANDRO ANTONIO
ROSSELL GARRIGA, JOSEP MARIA
SANCHEZ VILA, FRANCISCO JAVIER
SORIA GUERRERO, MANUEL
SUSIN SANCHEZ, ANTONIO
VAZQUEZ ALCOCER, PERE PAU
VOLTAS AGUILAR, JORDI
VICENTE RODRIGO, JESUS
GIL ESPERT, LLUIS
TORRES CAMARA, RICARDO
RAMIS JUAN, XAVIER
DE LA PUENTE MARTORELL, JOSE MANUEL
GARCIA ALMIÑANA, DANIEL
MIR TEIXIDOR, ENRIC
PERRAMON TORNIL, XAVIER
URBANO SALIDO, JORGE
GARCIA LEON, MANUEL
PEREZ CARRERAS, ADRIA
RUIZ CARULLA, ROGER
AMANTE GARCIA, BEATRIZ
CANAL BARNILS, CRISTINA
DOMENECH LEGA, BRUNO
DORADO CASTAÑO, ANTONIO DAVID
FRANCO GARCIA, MARIA LOURDES
GALLARDO GALLARDO, EVA
GARCIA CARRILLO, AGUEDA
GARCIA ESCUDERO, DANIEL
GOMIS ROMAN, PEDRO
GONÇALVES AGEITOS, MARIA
LLOBET RIBEIRO, XAVIER
LOPEZ GRIMAU, VICTOR
LORDAN GONZALEZ, ORIOL
MACARULLA MARTI, MARCEL
MANERO PLANELLA, JOSE M.
MUJICA DELGADO, LUIS EDUARDO
RUIZ MARTIN, MARIA DOLORES
CASAS FERNANDEZ, BERNARDINO
FABREGAS BARGALLO, FRANCESC XAVIER
GAMEZ LOPEZ, ANTONIO
GASPAR FABREGAS, KÀTIA
GONZALEZ LOPEZ, SERGIO
HERNANDEZ GOMEZ, MARIA DE LOS ANGELES
LAFONT POMES, JOSE MARIA
MERENCIANO SALADRIGUES, JOSEP MARIA
MORILLAS VARON, RAFAEL
ORTIGA MUR, VICTOR
ORTIZ MORON, PEDRO
RAMIREZ CASAS, JUDITH
ROMAN JIMENEZ, JOSE ANTONIO
ROMERO DURAN, DAVID
SOLANS FILELLA, ANA
CARBAJO OLSINA, SANDRA
CASTILLO GARRIDO, ANA MARIA
CELADES FILELLA, SONIA
CLAROS GIMENO, MARTA
DUARTE GARCIA, PATRICIA
FERNANDEZ GUTIERREZ, LAURA
FERNANDEZ PASTOR, ALICIA
GENER CAMINS, DAVID
GIMENO ALLUE, PATRICIA
GONZALVO SANCHO, MIGUEL ANGEL
MURCIA RODRIGUEZ, FRANCISCO JOSÉ
PRAT DEL BARRIO, SUSANA
SANCHEZ MASIP, MARIA NURIA
AGUILERA MILLAN, ANGEL
ALFEREZ BUENO, JESUS LUIS
CALDERON PEÑUELA, FRANCISCA
CANTURRI RUIZ, ALEXANDRE
DARNELL MARTIN, ISABEL
HORNOS VIDAL, ALBERTO
MARSA HERNANDEZ, SANDRA
MARTIN LLACH, NURIA
MORILLAS MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
MUNTADA DURAN, ALEJANDRO MIGUEL
NUÑEZ MARTINEZ, EDUARDO
ORTIN OLIVE, DAVID
RAYA MARCOS, DAVID
RODRIGUEZ GILI, CARLOS
RODRIGUEZ VARELA, GLORIA
SEGARRA CAMPOS, OLGA
SIMO GOBERNA, ISABEL
TALLON MONTORO, M. CARMEN
TEIXIDO ROMANOS, JOSE ORIOL
ADÁN NAVARRO, ALEJANDRO
ALMAGRO MURIANA, PERE MARC
ALVAREZ PUJOL, CLAUDIA
ARASA AGUIRRE, XAVIER
BOTELLA LANGA, ALEJANDRO
BRAVO MERA, GENESIS VALERIA
CARRASCO GONZÁLEZ, RAQUEL
CIRERA RIU, EDUARD
DE AQUINO SERRANO, ANA
DUBOIS AULEDA, JÚLIA
ESQUIUS MAS, ORIOL
FALGUERAS NAVARRO, POL
GELL , JAZMIN ESTER
HERNÁNDEZ MALCA, ORIOL
HUELIN CANOVAS, DIEGO
IGLESIAS MARTÍ, FRANCESC
LLADÓS GÓMEZ, GUILLEM
LUENGO PEREZ, MIQUEL
MAS CAMPABADAL, BERTA
MATEU BARRIENDOS, ÈLIA
MÉNDEZ GÁLVEZ, CARLOS
MIQUEL GRAU, RAMON
PEDRÓS FAURA, ANIVID
PONSA SALA, CARLES
RIBAS FORCANO, XAVIER
RIVERA FUSALBA, ORIOL
SADURNÍ WIDER, ARNAU
SALAR GAVAGNACH, FRANCESC
SOLÉ CONDEMINAS, LAURA
TORO MALDONADO, IRENE
YÁÑEZ SERRA, GUILLERMO

Ordre del dia

Desplega tot Plega tot