Vés al contingut (premeu Retorn)

Juny 2020

Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Sessió 1/2016 del Claustre Universitari

  • Data d'inici de la sessió: 15/03/2016 09:00
  • Data de finalització de la sessió: 15/03/2016 15:00
  • Lloc de la sessió: l’Auditori de l’edifici Vèrtex (Eusebi Güell, 6. 08034 Barcelona)
  • Òrgan de govern: Claustre Universitari
  • Número de sessió: CU/2016/01
  • Estat de la sessió: Tancada
FOSSAS COLET, ENRIC
SALLAN LEYES, JOSE MARIA
LANAU RAMI, OLGA
OREJAS VALDES, FERNANDO
PARCERISA BUNDO, JOSEP
RAS SABIDÓ, ANTONI
REAL SALADRIGAS, ESTHER
REIG PUIG, MARIA LOURDES
ROSSELLO NICOLAU, MARIA ISABEL
SORIANO IBAÑEZ, MIGUEL
VALLVERDU BAYES, FRANCISCO
ADÁN NAVARRO, ALEJANDRO
AGUILERA MILLAN, ANGEL
AGUSTI COMES, RAMON
AGUT TEBÉ, JOAN
ALFEREZ BUENO, JESUS LUIS
ALGABA JOAQUIN, INES MARIA
ALONSO ZARATE, LUIS GONZAGA
ALUJA BANET, Tomas
ALVAREZ LACALLE, ENRIQUE
ALVAREZ MARTINEZ, CARLOS
ANDREU TOSETE, NIL
ANGULO BAHON, CECILIO
ANTONIJUAN RULL, JOSEFINA
ARASA AGUIRRE, MIQUEL ANGEL
ARCAS ABELLA, Oriol
ARGELAGUET ISANTA, MARIA ROSA
AVELLANEDA DIAZ-GRANDE, JAUME
BENABARRE IGÓN, DAVID
BENITEZ IGLESIAS, RAUL
BERNAD PAÑELLA, Camilo
BIEL SOLE, DOMINGO
BLANQUE MOLINA, BALDUINO
BOBES PICORNELL, ARCADIO DE
BORDONAU FARRERONS, JOSE
BORONAT MEDICO, Jordi
BOTELLA LANGA, ALEJANDRO
BRU BISTUER, EDUARDO
BUENESTADO CABALLERO, Pablo
BUGEDA CASTELLTORT, Gabriel
BUSQUETS RUBIO, PERE  
CABANES BOSACOMA, XAVIER
CABESTANY MONCUSI, JOAN
CABRÉ PIQUERAS, CLÀUDIA
CAMON PASTOR, LAURA
CAMPOS LOPEZ, JOSEFA DE LOURDES
CANAL BARNILS, CRISTINA
CARBAJO OLSINA, SANDRA
CASAS BECERRA, M. TERESA
CASAS FERNANDEZ, BERNARDINO
CASTELL ARIÑO, NURIA
CATALA MALLOFRE, ANDREU
CERVELLO PASTOR, CRISTINA
CERVERA RUIZ, LUIS MIGUEL
CLÈRIES TARDÍO, ELISENDA
CLIMENT PIGUILLEM, Gemma
COLOM FAJULA, Xavier
CONSUL PORRAS, NEUS
CORTADELLA FORTUNY, JORDI
CRESPI ROSELL, MARTIN
CRESPO ARTIAGA, DANIEL
CRUELLS PAGES, PERE
CUCURULL ORTEGA, ANDREA
CUESTA HIDALGO, Alejandro
DE LA CRUZ LLOPIS, LUIS JAVIER
DE LAS HERAS JIMENEZ, SALVADOR AUGUSTO
DOLZ RIPOLLES, JOSE
DORIA CEREZO, ARNAU
DUARTE GARCIA, PATRICIA
DUATIS GARCIA, JORDI
EL ATIKI, ABDESSADEK 
ELIAS FUSTE, ANTONIO
ESCOBAR CASANOVA, JOAN
ESCODA LOPEZ, JORDI
ESCRIBANO RODRIGUEZ DE ROBLES, BEATRIZ
ESPRIU GASCON, ALEXANDRA
ESQUERDO ESTALELLA, EDUARD
FABREGAS BARGALLO, FRANCESC XAVIER
FANLO GRASA, RAUL JOAQUIN
FARRAN MARSA, ADRIANA
FELIU MARTIN, PALOMA
FERNANDEZ ALARCON, VICENÇ
FERNANDEZ GONZALEZ, MARIO
FERNANDEZ JIMENEZ, AGUSTIN
FERNANDEZ MENDEZ, SONIA
FERNANDEZ PASTOR, ALICIA
FERNANDEZ SALAS, MARIA ELENA
FERNÀNDEZ ZUZAMA, CLARA
FERRER ANGLADA, NURIA
FERRER LLOP, JOSE
FERRER MARTI, IVET
FERRER MARTI, LAIA
FITE LOPEZ, IGNACIO
FLORENCIO CALDERON, ANTONIO ANGEL
FRANCH BULLICH, JAUME
FRANCO GARCIA, MARIA LOURDES
GALCERAN ARELLANO, SAMUEL
GARCIA ALMIRALL, MARIA PILAR
GARCIA CARRILLO, AGUEDA
GARCIA FINAI, YASMINA
GARCIA I BALAGUER, ANNA
GARCIA PLANAS, MARIA ISABEL
GARRIDO SORIANO, NURIA
GASSO DOMINGO, SANTIAGO
GAVALDA MESTRE, RICARD
GENS SOLE, ANTONIO
GIL PONS, PILAR
GIMENO ALLUE, PATRICIA
GINEBRA MOLINS, JOSEP
GINEBRA MOLINS, MARIA PAU
GISPETS PARCERISAS, JOAN
GÓMEZ INSENSER, XAVIER 
GONZALEZ BENITEZ, MARIA MARGARITA
GONZALEZ DRIGO, JOSE RAMON
GONZALEZ LOPEZ, SERGIO
GONZALEZ PAGES, SARA
GONZALVO SANCHO, MIGUEL ANGEL
GRAS MOREU, ANNA MARIA
GUAUS GUERRERO, ESTER
GUEDE FERNANDEZ, FEDERICO
GUTIERREZ ORTIZ, ALBERTO
HAURIE IBARRA, Laia
HERAS CISA, FRANCESC XAVIER DE LAS
HERMOSO COSTA, Juan Ramon
HERNANDEZ GOMEZ, MARIA DE LOS ANGELES
HERRANZ AGUSTIN, CONCEPCION
HUME CASCU, CAROLINA
IBAÑEZ APARICIO, CARMEN MARIA 
ILLANA MELER, GERARD
IZQUIERDO FIGAROLA, JORDI
JARAUTA BRAGULAT, EUSEBIO
JORDANA RIBA, FRANCISCO DE PAULA
JORDI NEBOT, LLUÏSA
JOSA GARCIA-TORNEL, ALEJANDRO
JOVER FONTANALS, CRISTINA
JUNYENT GIRALT, GABRIEL
KOUBYCHINE MERKULOV, YOURI
LACASTA PALACIO, ANA MARIA
LAFONT POMES, JOSE MARIA
LAPAZ CASTILLO, JOSE LUIS
LARROSA COSTARROSA, DANIEL
LESMES CHÁVEZ, DAVID ALBERTO
LOPEZ ALVAREZ, DAVID
LOPEZ GRIMAU, VICTOR
LOPEZ LOPEZ, JOSE
LOPEZ RIERA, ALEXIS
LUMBRERAS CARRASCO, DAVID
LUSA GARCIA, AMAIA
MANERO PLANELLA, JOSE M.
MANJARRES PLATON, MARTA
MARAÑON GONZALEZ, RAFAEL CARLOS
MARCO GOMEZ, JORDI
MARI BERNAT, ANTONIO RICARDO
MARQUES ACOSTA, FERNANDO
MARSA HERNANDEZ, SANDRA
MARTÍN GALLEGO, RAUL
MARTIN LLACH, NURIA
MARTINEZ COSTA, M. CARMEN
MARTINEZ DE OSÉS, FRANCISCO JAVIER
MARTINEZ MAGAÑA, JUAN
MARTINEZ SANTAFE, MARIA DOLORS
MASPOCH RULDUA, MARIA LLUÏSA
MATAIX OLTRA, JORGE
MAURESO SANCHEZ, MONTSERRAT
MAYOR TISCAR, ERIKA
MENDOZA GARCIA, MANUEL
MILLÁN BLASCO, OLIVER
MIR TEIXIDOR, ENRIC
MOLINERO ALBAREDA, XAVIER
MONTEYS ROIG, Xavier
MONTON LECUMBERRI, JOAQUIN
MORENO BILBAO, M. ASUNCION
MORILLAS MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
MUDARRA LÓPEZ, MIGUEL
MUNTADA DURAN, ALEJANDRO MIGUEL
MUÑOZ LECANDA, Miguel Carlos
NADAL VILA, JAUME
NAVAS LORENZO, FRANCISCO DANIEL
NAVAZO ALVARO, ISABEL
NONELL TORRENT, Ramon
OBIOLS GALÍ, MARTI
OKPALA GONZALEZ, EMEKA
OLARIETA DOMINGO, MIREN
OLIVELLA PASTALLE, SEBASTIAN
OLM MIRAS, JOSEP MARIA
ORDAS JIMENEZ, SANTIAGO
ORTIGA MUR, VICTOR
OTERO CALVIÑO, BEATRIZ
PALA SCHONWALDER, PERE  
PARADELLS ASPAS, JOSE
PARDAS FELIU, MONTSERRAT
PASCUAL SOLDEVILLA, ERIC
PASTOR MORENO, RAFAEL
PEÑA CARRERA, Marta
PEREZ GONZALEZ, JUAN JESUS
PEREZ MOYA, MONTSERRAT
PEREZ VIDAL, LUIS
PLA RUBIRALTA, DIDAC
PLADELLORENS MALLOFRE, JOSEP
PRAT DEL BARRIO, SUSANA
PUIG CAYUELA, VICENÇ
PUJOLA CUNILL, Montserrat
QUER BOSOR, Jordi
RALLO CAPDEVILA, MIGUEL
RAMIREZ CASAS, JUDITH
RAMON GRAELLS, ANTONI
RAMOS PEREZ, ALEJANDRO
RAYA MARCOS, DAVID
REBOREDO RAPOSO, ANTONIO
REDONDO DOMINGO, ERNEST
REGOT MARIMON, JOAQUIN MANUEL
RIO DOVAL, ANA
RIVERA FUSALVA, ORIOL
ROCA BLANCH, ESTANISLAO
RODRIGUEZ CANTALAPIEDRA, INMACULADA
RODRIGUEZ GILI, CARLOS
RODRÍGUEZ SÍLVAN, ORIOL
ROMAN JIMENEZ, JOSE ANTONIO
ROMERO DURAN, DAVID
ROMEU GARBI, JORDI
ROMEU ROBERT, JORDI
ROS BALLESTEROS, JORDI
ROSELL AMIGO, JOAN RAMON
ROSET JUAN, FRANCESC XAVIER
ROYO PORTA, JOSEP
RUBERT DE VENTOS, MARIA
RUBIO GIMENO, ALBERTO
RUBIO PACHO, ANDREA
RUBIO SOLA, JOSE ANTONIO
RUIZ MANSILLA, RAFAEL
SACRISTAN ADINOLFI, VERA
SANCHEZ MASIP, MARIA NURIA
SANCHEZ MORALES, ADRIAN
SANCHEZ ROMERO, MONTSRRAT
SÁNCHEZ-MORALES SANZ, JÚLIA
SANCHO SAMSO, MARIA RIBERA
SANTOS LOPEZ, M. ANTONIA DE LOS
SANZ SUBIRANA, JAIME
SEGALAS CORAL, JORDI
SEGARRA CAMPOS, OLGA
SEGUI SANTANA, VICTOR
SEPULCRE SANCHEZ, FRANCISCO
SERRA ALBO, ORIOL
SERRANO GARCIA, PEDRO
SERRET PUJOL, JAUME 
SILVESTRE BERGES, SANTIAGO
SIMO GUZMAN, JOSE
SOLA SIRVENT, JULIA
SOLANO HERNANDEZ, AITOR
SOLANS FILELLA, ANA
SORRIBAS ROYO, FRANCISCO JAVIER
SOTOCA GARCIA, ADOLFO
SUAREZ ARROYO, BENJAMIN
SUAREZ FEIJOO, RAUL
SUSIN SANCHEZ, ANTONIO
TALLON MONTORO, M. Carmen
TEIXIDO ROMANOS, JOSE ORIOL
TENIENTE LOPEZ, ERNEST
TORRES TORRES, FRANCISCO
TORT-MARTORELL LLABRES, JAVIER
TRIBO BUSQUETS, JOSE
TRULLAS SIMO, JOAQUIM
TUBELLA MURGADAS, JORDI
URBANO SALIDO, JORGE
URPI TUBELLA, ANTONI
USANDIZAGA CALPARSORO, Miguel M
VALHONDO PASCUAL, VALENTÍN
VAÑO FUENTES, JON
VARGAS CRESPO, MORGANA MABEL 
VERDUGO ARIAS, FERNANDO
VILA MARTI, FREDERIC
XARLES VILA, JUDITH
ARAGÓN JIMÉNEZ, M.CRUZ
JIMÉNEZ LARA, MERCEDES
LAZARO OCHOA, JOSE TOMÁS
LÓPEZ BELTRAN, MIREA
NAVALLAS RAMOS, FRANCISCO JAVIER
PRATS SOLER, CLARA
VILA MARTA, SEBASTIÀ

Ordre del dia

Desplega tot Plega tot