Vés al contingut (premeu Retorn)

Novembre 2019

Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Sessió 3/2019 del Claustre Universitari

  • Data d'inici de la sessió: 23/10/2019 15:00
  • Data de finalització de la sessió: 23/10/2019 18:00
  • Lloc de la sessió: Auditori de l’edifici Vèrtex (Eusebi Güell, 6. 08034 Barcelona)
  • Òrgan de govern: Claustre Universitari
  • Número de sessió: CU/2019/03
  • Estat de la sessió: En modificació
CLAUSTRE UNIVERSITARI DE LA UPC
Elegit el 5 d'abril de 2017
 
MEMBRES NATS
El rector o rectora
TORRES TORRES, FRANCESC
La secretària general
ESPONA DONÉS, MARGARIDA
El gerent
MASSÓ PÉREZ, XAVIER
Les vicerectores i els vicerectors
BERENGUER SAU, JORDI Vicerector de Transferència de Coneixement i Innovació
BUGEDA CASTELLTORT, GABRIEL Vicerector de Política Científica
FARGAS RIBAS, GEMMA  Vicerectora de Responsabilitat Social i Igualtat
FERNANDEZ JIMENEZ, AGUSTIN Vicerector de Política de Transformació Digital
GARRIDO SORIANO, NURIA Vicerectora de Docència i Estudiantat
GASSO DOMINGO, SANTIAGO Vicerector de Política Acadèmica
PEREZ GONZALEZ, JUAN JESUS Vicerector de Política Internacional
ROCA BLANCH, ESTANISLAO Vicerector d'Infraestructures i Arquitectura
SILVESTRE BERGES, SANTIAGO Vicerector d’Avaluació i Qualitat
SORIANO IBÁÑEZ, MIQUEL Vicerector de Política de Personal Docent i Investigador
Les deganes, els degans, les directores i els directors d'unitats acadèmiques
16 Centres docents
ALONSO ZARATE, LUIS GONZAGA 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
ARGELAGUET ISANTA, MARIA ROSA 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
CONSUL PORRAS, NEUS 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
CUCHI BURGOS, ALBERTO 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
DÍEZ MEJÍA, PEDRO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
FARRAN MARSÀ, ADRIANA 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
FERNANDEZ RUZAFA, JOSÉ 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
FRANCH BULLICH, JAUME 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
GISPETS PARCERISAS, JOAN 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
GRAS MOREU, ANNA MARIA 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
MARTIN MALLOFRE, AGUSTIN 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
PEGUEROLES VALLES, JOSEP 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
ROCA RAMON, XAVIER 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
RODRIGUEZ CANTALAPIEDRA, INMACULADA 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
SOLAGUREN-BEASCOA DE CORRAL, FÉLIX 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
VILA MARTI, FREDERIC 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
30 Departaments
ÁLVAREZ PROZOROVICH, FERNANDO 756 THATC Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
BALCAZAR NAVARRO, JOSE LUIS 723 CS Departament de Ciències de la Computació
BORONAT MEDICO, JORDI 748 FIS Departament de Física
CASALS CASANOVA, MIQUEL 758 EPC Departament d’Enginyeria de Projectes i de la Construcció
CERVELLO PASTOR, CRISTINA 744 ETNTEL Departament d'Enginyeria Telemàtica
DE LA PUENTE MARTORELL, JOSE MANUEL 742 CEN Departament de Ciència i Enginyeria Nàutiques
GALCERAN ARELLANO, SAMUEL 709 EE Departament d'Enginyeria Elèctrica
GALINDO GONZALEZ, JULIAN 740 UOT Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
GARCIA ALMIRALL, MARIA PILAR 753 TA Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
GIMENEZ MATEU, LUIS 752 RA Departament de Representació Arquitectònica
GINEBRA MOLINS, JOSEP 715 EIO Departament d'Estadística i Investigació Operativa
GINEBRA MOLINS, MARIA PAU 702 CMEM Departament de Ciència dels Materials i Enginyeria Metal·lúrgica
JOVER FONTANALS, CRISTINA 735 PA Departament de Projectes Arquitectònics
LAPAZ CASTILLO, JOSE LUIS 717 EGE Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria
MALLORQUÍ FRANCQUET, JORDI JOAN 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
OTERO CALVIÑO, BEATRIZ 701 AC Departament d'Arquitectura de Computadors
PALA SCHONWALDER, PERE   750 EMIT Departament d’Enginyeria Minera, Industrial i TIC
PASTOR MORENO, RAFAEL 732 OE Departament d'Organització d'Empreses
PUIG CAYUELA, VICENÇ 707 ESAII Departament d'Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial
PUIGGALI BELLALTA, JORDI 713 EQ Departament d'Enginyeria Química
PUJOL RAMO, JAUME 731 OO Departament d'Òptica i Optometria
RODELLAR BENEDE, JOSE JULIAN 749 MAT Departament de Matemàtiques
ROMEU GARBI, JORDI 712 EM Departament d'Enginyeria Mecànica
ROURE FERNANDEZ, FRANCESC 737 RMEE Departament de Resistència de Materials i Estructures a l'Enginyeria
RUIZ MANSILLA, RAFAEL 724 MMT Departament de Màquines i Motors Tèrmics
SALAZAR SOLER, JORGE 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
SÁNCHEZ VILA, XAVIER 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
SORRIBAS ROYO, FRANCISCO JAVIER 745 EAB Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia
TORRES CAMARA, RICARDO 729 MF Departament de Mecànica de Fluids
URPI TUBELLA, ANTONI 747 ESSI Departament d'Enginyeria de Serveis i Sistemes d'Informació
4 Instituts universitaris de recerca
CARRERA GALLISSA, ENRIC 420 INTEXTER Institut d'Investigació Tèxtil de Cooperació Industrial de Terrassa
CASANOVA HORMAECHEA, IGNASI 460 INTE Institut de Tècniques Energètiques
GRIÑO CUBERO, ROBERTO 440 IOC Institut d'Organització i Control de Sistemes Industrials
SEGALAS CORAL, JORDI 480 IS.UPC Institut Universitari de Recerca en Ciència i Tecnologies de la Sostenibilitat
2 Instituts universitaris  de  recerca  de  titularitat mixta
ANDRADE CETTO, JUAN 915 IRI Institut de Robòtica i Informàtica Industrial
BLADE CASTANYET, ERNEST 977 FLUMEN Institut en Dinàmica Fluvial i en Enginyeria Hidrològica 
1 Escola de doctorat
SEPULCRE SANCHEZ, FRANCISCO 164 ED Escola de Doctorat
1 Altres unitats acadèmiques
LLORENS GARCIA, ARIADNA MARIA 410 ICE Institut de Ciències de l'Educació
Delegades i delegats estudiantat de centre docent
AYALA RUIZ, AURORA 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
BARREIRO VESCOVO, TOMAS 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
BRAVO MERA, GENESIS VALERIA 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
GELL , JAZMIN ESTER 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
CIVIT ORÓ, JORDI 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
DUATIS GARCIA, JORDI 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
CARRERAS RUIZ, JUDIT 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
--- 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
ORTONOVES ROMERO, FERRAN 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
--- 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
ROVIRA SANCHO, ROGER 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
ORTIZ MEMBRADO, LAIA 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
TRINCH VENTAYOL, ARNAU 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
VERGES PLAZA, GUILLEM 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
Vacant 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
Vacant 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
Coodinadores i coordinadors del Consell de l'Estudiantat
CHOI BAE, JUNI 
GALLEMÍ VILA, JAUME
MELLADO CEREZO, ÁLVARO
PÉREZ MARTINEZ, LAURA
Vacant
MEMBRES ELECTIUS
PDI-A: professorat doctor amb vinculació permanent a la Universitat
18 per tota la Universitat (*2)
ALVAREZ DEL CASTILLO, JAVIER
ANTONIJUAN RULL, JOSEFINA
BENITEZ IGLESIAS, RAUL
BERGAS JANE, JOAN GABRIEL
CAYUELA MARIN, DIANA
ELIAS FUSTE, ANTONIO
GIL PONS, PILAR
HAURIE IBARRA, LAIA
LLUMA FUENTES, JORDI
MARCO GOMEZ, JORDI
MARTINEZ COSTA, M. CARMEN
MAURESO SANCHEZ, MONTSERRAT
PEREZ VIDAL, LLUIS
POZO MONTERO, FRANCESC
SANTOS LOPEZ, M. ANTONIA DE LOS
SAURA AGEL, MARIA JOSE
SIMO GUZMAN, JOSE
VALLVERDU BAYES, FRANCISCO
35 Per centres docents (1*)
ALGABA JOAQUIN, INES MARIA 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
TORNIL SIN, SEBASTIAN 295 EEBE Escola d'Enginyeria de Barcelona Est
VIDAL SEGUI, YOLANDA 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
Vacant 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
VIDAL FERRE, RAFAEL 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
ROSELL AMIGO, JUAN RAMON 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
PARCERISA DUOCASTELLA, DAVID 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
CATALA MALLOFRE, ANDREU 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
TRULLOLS FARRENY, ENRIC 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
Vacant 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
CORTES IZQUIERDO, M. PILAR 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
HORTA BERNUS, RICARD 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
QUEVEDO CASIN, JOSEBA-JOKIN 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
COLL LOPEZ, JAIME 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
SABATE BEL, JOAQUIN 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
Vacant 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
MOLINS BORRELL, CLIMENT 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Camins, Canals i Ports de Barcelona
RODRIGUEZ FERRAN, ANTONIO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Camins, Canals i Ports de Barcelona
Vacant 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Camins, Canals i Ports de Barcelona
FERRER MARTI, LAIA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
JORDI NEBOT, LLUÏSA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
LUSA GARCIA, AMAIA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
PEÑA CARRERA, MARTA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
CHAVEZ DOMINGUEZ, JUAN ANTONIO 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
PARADELLS ASPAS, JOSE 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
PRADELL CARA, LLUIS 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
RODRIGUEZ FONOLLOSA, JOSE ADRIAN 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
SANZ SUBIRANA, JAIME 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
RIO DOVAL, ANA 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
SERNA IGLESIAS, MARIA JOSE 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
SESE CASTEL, GEMMA 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
TENIENTE LOPEZ, ERNEST 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
Vacant 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
QUER BOSOR, JORDI 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
GUAUS GUERRERO, ESTER 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
34 Per departaments
DOMINGO PASCUAL, JORDI 701 AC Departament d'Arquitectura de Computadors
JIMENEZ GONZALEZ, DANIEL 701 AC Departament d'Arquitectura de Computadors
MASPOCH RULDUA, MARIA LLUÏSA 702 CMEM Departament de Ciència dels Materials i Enginyeria Metal·lúrgica
OLIVERAS LLUNELL, ALBERT 723 CS Departament de Ciències de la Computació
VAZQUEZ ALCOCER, PERE PAU 723 CS Departament de Ciències de la Computació
FERRER MARTI, IVET 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
MIRAMBELL ARRIZABALAGA, ENRIQUE 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
Vacant 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
PUJOLA CUNILL, MONTSERRAT 745 EAB Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia
BLANQUE MOLINA, BALDUINO 709 EE Departament d'Enginyeria Elèctrica
BUSQUETS MONGE, SERGIO 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
DOMINGUEZ PUMAR, MANUEL MARIA 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
PONS NIN, JOAN 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
VOLTAS AGUILAR, JORDI 717 EGE Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria
COBO VALERI, ERIK 715 EIO Departament d'Estadística i Investigació Operativa
MARTINEZ GONZALEZ, EVA 712 EM Departament d'Enginyeria Mecànica
VICENTE RODRIGO, JESUS 750 EMIT Departament d’Enginyeria Minera, Industrial i TIC
CRUZ LLOPIS, LUIS JAVIER DE LA 744 ENTEL Departament d'Enginyeria Telemàtica
Vacant 713 EQ Departament d'Enginyeria Química
Vacant 713 EQ Departament d'Enginyeria Química
ANGULO BAHON, CECILIO 707 ESAII Departament d'Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial
ALVAREZ LACALLE, ENRIQUE 748 FIS Departament de Física
CALVIÑO TAVARES, FRANCISCO 748 FIS Departament de Física
SORIA GUERRERO, MANUEL 748 FIS Departament de Física
MITJANA RIERA, MARGARIDA 749 MAT Departament de Matemàtiques
MOLINERO ALBAREDA, XAVIER 749 MAT Departament de Matemàtiques
ROSSELL GARRIGA, JOSEP MARIA 749 MAT Departament de Matemàtiques
SUSIN SANCHEZ, ANTONIO 749 MAT Departament de Matemàtiques
FERNANDEZ ALARCON, VICENÇ 732 OE Departament d'Organització d'Empreses
ARMENGOL CEBRIAN, JESUS 731 OO Departament d'Òptica i Optometria
BOSCH GONZALEZ, MONTSERRAT 753 TA Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
COMELLAS COLOME, JAUME 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
MORENO BILBAO, M. ASUNCION 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
PAGES ZAMORA, ALBA MARIA 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
5 Representació de l'agrupació d'unitats
GARCIA ALMIÑANA, DANIEL 758 EPC Departament d’Enginyeria de Projectes i de la Construcció
FORCADA MATHEU, NURIA  758 EPC Departament d’Enginyeria de Projectes i de la Construcció
GIL ESPERT, LLUIS 737 RMEE Departament de Resistència de Materials i Estructures a l'Enginyeria
RAMIS JUAN, XAVIER 724 MMT Departament de Màquines i Motors Tèrmics
Vacant      
PDI-B: el personal docent i investigador no inclòs en el sector anterior
3 PDI-B1: professorat associat
MIR TEIXIDOR, ENRIC
PERRAMON TORNIL, XAVIER
URBANO SALIDO, JORGE
8 PDI-B2: personal investigador en formació
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
19 PDI-B3:  personal  docent  i  investigador  doctor  no  inclòs  en  les  classificacions  PDI-B1 ni PDI-B2
CANAL BARNILS, CRISTINA
DE REDONDO REALINHO, VERA CRISTINA
DOMENECH LEGA, BRUNO
FRANCO GARCIA, MARIA LOURDES
GARCIA CARRILLO, AGUEDA
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
15 PDI-B4: personal docent i investigador no doctor i no inclòs en les classificacions PDI-B1 ni PDI-B2
CASAS FERNANDEZ, BERNARDINO
FABREGAS BARGALLO, FRANCESC XAVIER
GAMEZ LOPEZ, ANTONIO
GONZALEZ LOPEZ, SERGIO
HERNANDEZ GOMEZ, MARIA DE LOS ANGELES
LAFONT POMES, JOSE MARIA
MERENCIANO SALADRIGUES, JOSEP MARIA
MORILLAS VARON, RAFAEL
ORTIGA MUR, VICTOR
ORTIZ MORON, PEDRO
RAMIREZ CASAS, JUDITH
ROMAN JIMENEZ, JOSE ANTONIO
ROMERO DURAN, DAVID
SOLANS FILELLA, ANA
Vacant
Representació del personal d'administració i serveis
13 Representació del personal d'administració i serveis funcionari
CARBAJO OLSINA, SANDRA
CASTILLO GARRIDO, ANA MARIA
CELADES FILELLA, SONIA
CLAROS GIMENO, MARTA
DUARTE GARCIA, PATRICIA
FERNANDEZ GUTIERREZ, LAURA
FERNANDEZ PASTOR, ALICIA
GENER CAMINS, DAVID
GIMENO ALLUE, PATRICIA
GONZALVO SANCHO, MIGUEL ANGEL
MURCIA RODRIGUEZ, FRANCISCO JOSÉ
PRAT DEL BARRIO, SUSANA
SANCHEZ MASIP, MARIA NURIA
19 Representació del personal d'administració i serveis laboral
AGUILERA MILLAN, ANGEL
ALFEREZ BUENO, JESUS LUIS
CALDERON PEÑUELA, FRANCISCA
CANTURRI RUIZ, ALEXANDRE
DARNELL MARTIN, ISABEL
HORNOS VIDAL, ALBERTO
MARSA HERNANDEZ, SANDRA
MARTIN LLACH, NURIA
MORILLAS MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
MUNTADA DURAN, ALEJANDRO MIGUEL
NUÑEZ MARTINEZ, EDUARDO
ORTIN OLIVE, DAVID
RAYA MARCOS, DAVID
RODRIGUEZ GILI, CARLOS
RODRIGUEZ VARELA, GLORIA
SEGARRA CAMPOS, OLGA
SIMO GOBERNA, ISABEL
TALLON MONTORO, M. CARMEN
TEIXIDO ROMANOS, JOSE ORIOL
46 Representació de l'estudiantat
CARRASCO GONZÁLEZ, RAQUEL 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
OCHOA FREIRE, GLADYS ALFONSINA 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
Vacant 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
YÁÑEZ SERRA, GUILLERMO 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
MIGUEL ICARAN, MARIA 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
PADILLA ROMERO, SARA STEPHANNIE 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
Vacant 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
Vacant 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
Vacant 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
MIQUEL GRAU, RAMON 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
Vacant 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
TORO MALDONADO, IRENE 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
Vacant 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
Vacant 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
ACHE MORENO, LOLA 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
MAS CAMPABADAL, BERTA 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
MÉNDEZ GÁLVEZ, CARLOS 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
PONSA SALA, CARLES 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
Vacant 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
DAOUMI DAOUMI, HANAE 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
DE VARGAS PÉREZ, LAURA VIRGINIA 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
NAVARRO NAVARRO, MARTÍ 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
Vacant 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
DUBOIS AULEDA, JÚLIA 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
IGLESIAS MARTÍ, FRANCESC 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
BOTELLA LANGA, ALEJANDRO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
HUELIN CANOVAS, DIEGO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
Vacant 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
Vacant 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
MICOLAU PUERTO, MARC 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
SOLÉ CONDEMINAS, LAURA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
Vacant 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
Vacant 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
GUENNOUN , MOHAMED 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
HERRERA GIMENEZ, MARC 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
PERPINYÀ PITARCH, ENRIC 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
ADÁN NAVARRO, ALEJANDRO 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
Vacant 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
Vacant 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
CONDOM TIBAU, JORDI GUILLEM 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
Vacant 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
Vacant 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
Vacant 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
ALMAGRO MURIANA, PERE MARC 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
Vacant 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
Vacant XXX XXX Màster universitari organitzats per instituts universitaris de recerca
(1*) Per acord de la Mesa del Claustre de 25/09/2018, s'ha disminut una plaça de la representació del PDI-A de centre docent, per compensar
 l'increment d'un membre nat d'aquest sector, amb l'objectiu d'ajustar-ho al nombre de claustrals que estableixen els Estatuts de la UPC.
(2*) Per acord de la Mesa del Claustre , s'ha disminut una plaça de la representació del PDI-A circumscripció Universitat, per compensar
 l'increment d'un membre nat d'aquest sector, amb l'objectiu d'ajustar-ho al nombre de claustrals que estableixen els Estatuts de la UPC.
Secretaria General, 01/10/2019

Ordre del dia

Desplega tot Plega tot