Vés al contingut (premeu Retorn)

Desembre 2020

Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Sessió 2/2018 del Claustre Universitari

  • Data d'inici de la sessió: 18/12/2018 09:00
  • Data de finalització de la sessió: 18/12/2018 18:30
  • Lloc de la sessió: Auditori de l’edifici Vèrtex (Eusebi Güell, 6. 08034 Barcelona)
  • Òrgan de govern: Claustre Universitari
  • Número de sessió: CU/2018/02
  • Estat de la sessió: Tancada
TORRES TORRES, FRANCESC
DE BLAS ABANTE, MARTA
MASSÓ PÉREZ, XAVIER
BERENGUER SAU, JORDI
BUGEDA CASTELLTORT, GABRIEL
FERNANDEZ JIMENEZ, AGUSTIN
GARRIDO SORIANO, NURIA
GASSO DOMINGO, SANTIAGO
PEREZ GONZALEZ, JUAN JESUS
ROCA BLANCH, ESTANISLAO
SILVESTRE BERGES, SANTIAGO
SORIANO IBÁÑEZ, MIQUEL
 
ACHE MORENO, LOLA
ADÁN NAVARRO, ALEJANDRO
AGUILERA MILLAN, ANGEL
ALFEREZ BUENO, JESUS LUIS
ALGABA JOAQUIN, INES MARIA
ALMAGRO MURIANA, PERE MARC
ALONSO ZARATE, LUIS GONZAGA
ALVAREZ DEL CASTILLO, JAVIER
ALVAREZ LACALLE, ENRIQUE
ÁLVAREZ PROZOROVICH, FERNANDO
ALVAREZ PUJOL, CLAUDIA
ANDRADE CETTO, JUAN
ANGULO BAHON, CECILIO
ANTONIJUAN RULL, JOSEFINA
ARASA AGUIRRE, XAVIER
ARGELAGUET ISANTA, MARIA ROSA
ARMENGOL CEBRIAN, JESUS
AYALA RUIZ, AURORA
BALCAZAR NAVARRO, JOSE LUIS
BARREIRO VESCOVO, TOMAS
BENITEZ IGLESIAS, RAUL
BERGAS JANE, JOAN GABRIEL
BLADE CASTANYET, ERNEST
BLANQUE MOLINA, BALDUINO
BOSCH GONZALEZ, MONTSERRAT
BOTELLA LANGA, ALEJANDRO
BRAVO MERA, GENESIS VALERIA
BUSQUETS MONGE, SERGIO
CABEZA SANT'ANNA, ADRIÀ
CALDERON PEÑUELA, FRANCISCA
CALVIÑO TAVARES, FRANCISCO
CANAL BARNILS, CRISTINA
CANTURRI RUIZ, ALEXANDRE
CARBAJO OLSINA, SANDRA
CARRASCO GONZÁLEZ, RAQUEL
CARRERA GALLISSA, ENRIC
CASALS CASANOVA, MIQUEL
CASANOVA HORMAECHEA, IGNASI
CASAS FERNANDEZ, BERNARDINO
CASTILLO GARRIDO, ANA MARIA
CATALA MALLOFRE, ANDREU
CAYUELA MARIN, DIANA
CELADES FILELLA, SONIA
CERVELLO PASTOR, CRISTINA
CHAVEZ DOMINGUEZ, JUAN ANTONIO
CIVIT ORÓ, JORDI
CLAROS GIMENO, MARTA
COBO VALERI, ERIK
COLL LOPEZ, JAIME
COMELLAS COLOME, JAUME
CONDOM TIBAU, JORDI GUILLEM
CONSUL PORRAS, NEUS
CORTES IZQUIERDO, M. PILAR
CRESPO ARTIAGA, DANIEL
CRUZ LLOPIS, LUIS JAVIER DE LA
CUCHI BURGOS, ALBERTO
DAOUMI DAOUMI, HANAE
DARNELL MARTIN, ISABEL
DE AQUINO SERRANO, ANA
DE CUBAS MARTÍ, IRENE
DE LA PUENTE MARTORELL, JOSE MANUEL
DE LAS HERAS JIMENEZ, SALVADOR AUGUSTO
DE REDONDO REALINHO, VERA CRISTINA
DE VARGAS PÉREZ, LAURA VIRGINIA
DÍEZ MEJÍA, PEDRO
DOMENECH LEGA, BRUNO
DOMINGO PASCUAL, JORDI
DOMINGUEZ PUMAR, MANUEL MARIA
DUARTE GARCIA, PATRICIA
DUATIS GARCIA, JORDI
DUBOIS AULEDA, JÚLIA
ELIAS FUSTE, ANTONIO
ESQUIUS MAS, ORIOL
FABREGAS BARGALLO, FRANCESC XAVIER
FARRAN MARSÀ, ADRIANA
FERNANDEZ ALARCON, VICENÇ
FERNANDEZ GUTIERREZ, LAURA
FERNANDEZ PASTOR, ALICIA
FERNANDEZ RUZAFA, JOSÉ
FERRER MARTI, IVET
FERRER MARTI, LAIA
FORCADA MATHEU, NURIA 
FRANCH BULLICH, JAUME
FRANCO GARCIA, MARIA LOURDES
GALCERAN ARELLANO, SAMUEL
GALINDO GONZALEZ, JULIAN
GALLARDO GALLARDO, EVA
GALLEMÍ VILA, JAUME
GAMEZ LOPEZ, ANTONIO
GARCIA ALMIÑANA, DANIEL
GARCIA ALMIRALL, MARIA PILAR
GARCIA CARRILLO, AGUEDA
GARCIA ESCUDERO, DANIEL
GELL , JAZMIN ESTER
GENER CAMINS, DAVID
GIL ESPERT, LLUIS
GIL PONS, PILAR
GIMENO ALLUE, PATRICIA
GINEBRA MOLINS, JOSEP
GINEBRA MOLINS, MARIA PAU
GIRONA BADIA, MARC
GISPETS PARCERISAS, JOAN
GONZALEZ LOPEZ, SERGIO
GONZALVO SANCHO, MIGUEL ANGEL
GRAS MOREU, ANNA MARIA
GRIÑO CUBERO, ROBERTO
GUAUS GUERRERO, ESTER
GUENNOUN , MOHAMED
HAURIE IBARRA, LAIA
HERNANDEZ GOMEZ, MARIA DE LOS ANGELES
HERRERA GIMENEZ, MARC
HORNOS VIDAL, ALBERTO
HORTA BERNUS, RICARD
HUELIN CANOVAS, DIEGO
IGLESIAS MARTÍ, FRANCESC
JARAUTA BRAGULAT, EUSEBIO
JIMENEZ GONZALEZ, DANIEL
JORDI NEBOT, LLUÏSA
JOVER FONTANALS, CRISTINA
KANJ BONGARD, SEBASTIEN
LAFONT POMES, JOSE MARIA
LAPAZ CASTILLO, JOSE LUIS
LLOBET RIBEIRO, XAVIER
LLUMA FUENTES, JORDI
LOPEZ ALVAREZ, DAVID
LÓPEZ ESTRADA, POL
LORDAN GONZALEZ, ORIOL
LUENGO PEREZ, MIQUEL
LUSA GARCIA, AMAIA
MACARULLA MARTI, MARCEL
MALLORQUÍ FRANCQUET, JORDI JOAN
MANERO PLANELLA, JOSE M.
MARCO GOMEZ, JORDI
MARQUES ACOSTA, FERNANDO
MARSA HERNANDEZ, SANDRA
MARTIN LLACH, NURIA
MARTIN MALLOFRE, AGUSTIN
MARTINEZ COSTA, M. CARMEN
MARTINEZ GONZALEZ, EVA
MAS CAMPABADAL, BERTA
MASPOCH RULDUA, MARIA LLUÏSA
MATEU BARRIENDOS, ÈLIA
MAURESO SANCHEZ, MONTSERRAT
MELLADO CEREZO, ÁLVARO
MÉNDEZ GÁLVEZ, CARLOS
MERENCIANO SALADRIGUES, JOSEP MARIA
MICOLAU PUERTO, MARC
MIGUEL ICARAN, MARIA
MIQUEL GRAU, RAMON
MIR TEIXIDOR, ENRIC
MIRAMBELL ARRIZABALAGA, ENRIQUE
MITJANA RIERA, MARGARIDA
MOLINERO ALBAREDA, XAVIER
MOLINS BORRELL, CLIMENT
MORENO BILBAO, M. ASUNCION
MORILLAS MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
MORILLAS VARON, RAFAEL
MUNTADA DURAN, ALEJANDRO MIGUEL
MURCIA RODRIGUEZ, FRANCISCO JOSÉ
NAVARRO NAVARRO, MARTÍ
NUÑEZ MARTINEZ, EDUARDO
OCHOA FREIRE, GLADYS ALFONSINA
OLIVERAS LLUNELL, ALBERT
ORNAT LONGARON, CESAR
ORTIGA MUR, VICTOR
ORTIN OLIVE, DAVID
ORTIZ MORON, PEDRO
ORTONOVES ROMERO, FERRAN
OTERO CALVIÑO, BEATRIZ
PADILLA ROMERO, SARA STEPHANNIE
PAGES ZAMORA, ALBA MARIA
PALA SCHONWALDER, PERE  
PARADELLS ASPAS, JOSE
PARCERISA DUOCASTELLA, DAVID
PASTOR MORENO, RAFAEL
PEDRÓS FAURA, ANIVID
PEÑA CARRERA, MARTA
PÉREZ MARTINEZ, LAURA
PEREZ VIDAL, LLUIS
PERPINYÀ PITARCH, ENRIC
PERRAMON TORNIL, XAVIER
PONS NIN, JOAN
PONSA SALA, CARLES
POZO MONTERO, FRANCESC
PRADELL CARA, LLUIS
PRAT DEL BARRIO, SUSANA
PUIG CAYUELA, VICENÇ
PUIGGALI BELLALTA, JORDI
PUJOL RAMO, JAUME
PUJOLA CUNILL, MONTSERRAT
QUER BOSOR, JORDI
QUEVEDO CASIN, JOSEBA-JOKIN
RAMIREZ CASAS, JUDITH
RAMIS JUAN, XAVIER
RAYA MARCOS, DAVID
REGOT MARIMON, JOAQUIN MANUEL
REQUENA FERNÁNDEZ, ALBERT
RIBAS FORCANO, XAVIER
RIO DOVAL, ANA
ROCA RAMON, XAVIER
RODELLAR BENEDE, JOSE JULIAN
RODRIGUEZ CANTALAPIEDRA, INMACULADA
RODRIGUEZ FERRAN, ANTONIO
RODRIGUEZ FONOLLOSA, JOSE ADRIAN
RODRIGUEZ GILI, CARLOS
RODRIGUEZ VARELA, GLORIA
ROMAN JIMENEZ, JOSE ANTONIO
ROMERO DURAN, DAVID
ROMEU GARBI, JORDI
ROSELL AMIGO, JUAN RAMON
ROSSELL GARRIGA, JOSEP MARIA
ROVIRA SANCHO, ROGER
RUBIO GIMENO, ALBERTO
RUIZ MANSILLA, RAFAEL
SABATE BEL, JOAQUIN
SALAR GAVAGNACH, FRANCESC
SALAZAR SOLER, JORGE
SANCHEZ MASIP, MARIA NURIA
SANCHEZ ROMERO, MONTSRRAT
SÁNCHEZ VILA, XAVIER
SANTOS LOPEZ, M. ANTONIA DE LOS
SANZ SUBIRANA, JAIME
SAURA AGEL, MARIA JOSE
SEGALAS CORAL, JORDI
SEGARRA CAMPOS, OLGA
SEPULCRE SANCHEZ, FRANCISCO
SERNA IGLESIAS, MARIA JOSE
SESE CASTEL, GEMMA
SIMO GOBERNA, ISABEL
SIMO GUZMAN, JOSE
SOLAGUREN-BEASCOA DE CORRAL, FÉLIX
SOLANS FILELLA, ANA
SOLÉ CONDEMINAS, LAURA
SOLÉ MONTAÑA, LAURA
SORIA GUERRERO, MANUEL
SORRIBAS ROYO, FRANCISCO JAVIER
SUSIN SANCHEZ, ANTONIO
TALLON MONTORO, M. CARMEN
TAMAMES SORIANO, SARA
TEIXIDO ROMANOS, JOSE ORIOL
TENIENTE LOPEZ, ERNEST
TORNIL SIN, SEBASTIAN
TORO MALDONADO, IRENE
TORRES CAMARA, RICARDO
TRINCH VENTAYOL, ARNAU
TRULLOLS FARRENY, ENRIC
URBANO SALIDO, JORGE
URPI TUBELLA, ANTONI
VALLVERDU BAYES, FRANCISCO
VAZQUEZ ALCOCER, PERE PAU
VERGES PLAZA, GUILLEM
VICENTE RODRIGO, JESUS
VIDAL FERRE, RAFAEL
VIDAL SEGUI, YOLANDA
VILA MARTI, FREDERIC
VOLTAS AGUILAR, JORDI
YÁÑEZ SERRA, GUILLERMO