Vés al contingut (premeu Retorn)

Juliol 2020

Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Sessió 2/2017 del Claustre Universitari

  • Data d'inici de la sessió: 02/05/2017 09:30
  • Data de finalització de la sessió: 02/05/2017 14:30
  • Lloc de la sessió: Auditori de l’edifici Vèrtex (Eusebi Güell, 6. 08034 Barcelona)
  • Òrgan de govern: Claustre Universitari
  • Número de sessió: CU/2017/02
  • Estat de la sessió: Tancada
ACHE MORENO, LOLA
ADÁN NAVARRO, ALEJANDRO
AGUILERA MILLAN, ANGEL
ALCARAZ SENDRA, OLGA
ALFEREZ BUENO, JESUS LUIS
ALGABA JOAQUIN, INES MARIA
ALMAGRO MURIANA, PERE MARC
ALONSO ZARATE, LUIS GONZAGA
ALVAREZ DEL CASTILLO, JAVIER
ALVAREZ LACALLE, ENRIQUE
ALVAREZ PUJOL, CLAUDIA
AMANTE GARCIA, BEATRIZ
ANDRADE CETTO, JUAN
ANGULO BAHON, CECILIO
ANTONIJUAN RULL, JOSEFINA
ARASA AGUIRRE, XAVIER
ARGELAGUET ISANTA, MARIA ROSA
ARMENGOL CEBRIAN, JESUS
AYALA RUIZ, AURORA
BARREIRO VESCOVO, TOMAS
BENITEZ IGLESIAS, RAUL
BERENGUER SAU, JORDI
BERGAS JANE, JOAN GABRIEL
BLADE CASTELLET, ERNEST
BLANQUE MOLINA, BALDUINO
BOSCH GONZALEZ, MONTSERRAT
BOTELLA LANGA, ALEJANDRO
BUGEDA CASTELLTORT, GABRIEL
BUSQUETS MONGE, SERGIO
CALDERON PEÑUELA, FRANCISCA
CALVIÑO TAVARES, FRANCISCO
CANAL BARNILS, CRISTINA
CAÑAVATE ÁVILA, XAVIER
CANTURRI RUIZ, ALEXANDRE
CARBAJO OLSINA, SANDRA
CARRASCO GONZÁLEZ, RAQUEL
CASAS FERNANDEZ, BERNARDINO
CASTELL ARIÑO, NURIA
CASTILLO GARRIDO, ANA MARIA
CATALA MALLOFRE, ANDREU
CAYUELA MARIN, DIANA
CELADES FILELLA, SONIA
CERVELLO PASTOR, CRISTINA
CHAVEZ DOMINGUEZ, JUAN ANTONIO
CIRERA RIU, EDUARD
CLAROS GIMENO, MARTA
COBO VALERI, ERIK
COLL LOPEZ, JAIME
COMELLAS COLOME, JAUME
CONSUL PORRAS, NEUS
CORTADELLA FORTUNY, JORDI
CORTES IZQUIERDO, M. PILAR
CRAIG GARCIA, ERWIN DOUGLAS
CRESPI ROSELL, MARTIN
CRESPO ARTIAGA, DANIEL
CRUZ LLOPIS, LUIS JAVIER DE LA
DARNELL MARTIN, ISABEL
DE AQUINO SERRANO, ANA
DE LA PUENTE MARTORELL, JOSE MANUEL
DE LAS HERAS JIMENEZ, SALVADOR AUGUSTO
DÍEZ MEJÍA, PEDRO
DOLZ RIPOLLÉS, JOSEP
DOMENECH LEGA, BRUNO
DOMINGUEZ PUMAR, MANUEL MARIA
DORADO CASTAÑO, ANTONIO DAVID
DUARTE GARCIA, PATRICIA
DUATIS GARCIA, JORDI
DUBOIS AULEDA, JÚLIA
EL BRAK GHAILAN, ISMAEL
ELIAS FUSTE, ANTONIO
ESQUIUS MAS, ORIOL
FABREGAS BARGALLO, FRANCESC XAVIER
FALGUERAS NAVARRO, POL
FARRAN MARSA, ADRIANA
FERNANDEZ ALARCON, VICENÇ
FERNANDEZ GUTIERREZ, LAURA
FERNANDEZ JIMENEZ, AGUSTIN
FERNANDEZ PASTOR, ALICIA
FERRER MARTI, LAIA
FOSSAS COLET, ENRIC
FRANCH BULLICH, JAUME
FRANCO GARCIA, MARIA LOURDES
GALCERAN ARELLANO, SAMUEL
GALLARDO GALLARDO, EVA
GAMEZ LOPEZ, ANTONIO
GARCIA ALMIÑANA, DANIEL
GARCIA CARRILLO, AGUEDA
GARCIA ESCUDERO, DANIEL
GARCIA LEON, MANUEL
GASSO DOMINGO, SANTIAGO
GENER CAMINS, DAVID
GIL ESPERT, LLUIS
GIL PONS, PILAR
GIMENO ALLUE, PATRICIA
GINEBRA MOLINS, JOSEP
GINEBRA MOLINS, MARIA PAU
GIRONA BADIA, MARC
GISPETS PARCERISAS, JOAN
GÓMEZ INSERSER, XAVIER
GOMIS ROMAN, PEDRO
GONÇALVES AGEITOS, MARIA
GONZALEZ LOPEZ, SERGIO
GONZALEZ PAGES, SARA
GONZALVO SANCHO, MIGUEL ANGEL
GRAS MOREU, ANNA MARIA
GRIÑO CUBERO, ROBERTO
GUAUS GUERRERO, ESTER
HAURIE IBARRA, LAIA
HERNANDEZ GOMEZ, MARIA DE LOS ANGELES
HERNÁNDEZ MALCA, ORIOL
HORNOS VIDAL, ALBERTO
HORTA BERNUS, RICARD
HUELIN CANOVAS, DIEGO
IGLESIAS MARTÍ, FRANCESC
JARAUTA BRAGULAT, EUSEBIO
JIMENEZ GONZALEZ, DANIEL
JORDI NEBOT, LLUÏSA
JOSA GARCIA-TORNEL, ALEJANDRO
JOVER FONTANALS, CRISTINA
KANJ BONGARD, SEBASTIEN
KOUBYCHINE MERKULOV, YOURI
LAFONT POMES, JOSE MARIA
LANAU RAMI, OLGA
LAPAZ CASTILLO, JOSE LUIS
LARROSA COSTARROSA, DANIEL
LLADÓS GÓMEZ, GUILLEM
LLANES PITARCH, LUIS MIGUE
LLOBET RIBEIRO, XAVIER
LLORENS DURAN, JOSEP IGNASI DE
LLUMA FUENTES, JORDI
LOPEZ ALVAREZ, DAVID
LOPEZ GRIMAU, VICTOR
LUSA GARCIA, AMAIA
MACANÁS DE BENITO, JORGE
MACARULLA MARTI, MARCEL
MANERO PLANELLA, JOSE M.
MARCO GOMEZ, JORDI
MARQUES ACOSTA, FERNANDO
MARSA HERNANDEZ, SANDRA
MARTIN LLACH, NURIA
MARTINEZ COSTA, M. CARMEN
MARTINEZ DE OSÉS, FRANCISCO JAVIER
MARTINEZ GONZALEZ, EVA
MAS CAMPABADAL, BERTA
MASPOCH RULDUA, MARIA LLUÏSA
MASSÓ CUSCÓ, JORDI
MATEU BARRIENDOS, ÈLIA
MAURESO SANCHEZ, MONTSERRAT
MÉNDEZ GÁLVEZ, CARLOS
MERENCIANO SALADRIGUES, JOSEP MARIA
MIR TEIXIDOR, ENRIC
MIRAMBELL ARRIZABALAGA, ENRIQUE
MITJANA RIERA, MARGARIDA
MOLINERO ALBAREDA, XAVIER
MOLINS BORRELL, CLIMENT
MORENO BILBAO, M. ASUNCION
MORILLAS MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
MORILLAS VARON, RAFAEL
MUJICA DELGADO, LUIS EDUARDO
MUNTADA DURAN, ALEJANDRO MIGUEL
MURCIA RODRIGUEZ, FRANCISCO JOSÉ
NUÑEZ MARTINEZ, EDUARDO
OLIVERAS LLUNELL, ALBERT
ORDAS JIMENEZ, SANTIAGO
OREJAS VALDES, FERNANDO
ORNAT LONGARON, CESAR
ORTIGA MUR, VICTOR
ORTIN OLIVE, DAVID
ORTIZ MORON, PEDRO
OTERO CALVIÑO, BEATRIZ
PALA SCHONWALDER, PERE  
PARADELLS ASPAS, JOSE
PARCERISA BUNDO, JOSEP
PARCERISA DUOCASTELLA, DAVID
PASTOR MORENO, RAFAEL
PEDRÓS FAURA, ANIVID
PEÑA CARRERA, MARTA
PEREZ GONZALEZ, JUAN JESUS
PEREZ MOYA, MONTSERRAT
PEREZ VIDAL, LLUIS
PERRAMON TORNIL, XAVIER
PLADELLORENS MALLOFRE, JOSEP
PONS NIN, JOAN
PONSA SALA, CARLES
POZO MONTERO, FRANCESC
PRADELL CARA, LLUIS
PRAT DEL BARRIO, SUSANA
PUIG CAYUELA, VICENÇ
PUJOLA CUNILL, MONTSERRAT
QUER BOSOR, JORDI
QUEVEDO CASIN, JOSEBA-JOKIN
RAMIREZ CASAS, JUDITH
RAMIS JUAN, XAVIER
RAMON GRAELLS, ANTONI
RAS SABIDÓ, ANTONI
RAYA MARCOS, DAVID
REAL SALADRIGAS, ESTHER
REGOT MARIMON, JOAQUIN MANUEL
REIG PUIG, MARIA LOURDES
RIBAS FORCANO, XAVIER
RIO DOVAL, ANA
RIVERA FUSALBA, ORIOL
ROCA BLANCH, ESTANISLAO
ROCA RAMON, XAVIER
RODELLAR BENEDE, JOSE JULIAN
RODRIGUEZ CANTALAPIEDRA, INMACULADA
RODRIGUEZ FERRAN, ANTONIO
RODRIGUEZ FONOLLOSA, JOSE ADRIAN
RODRIGUEZ GILI, CARLOS
RODRIGUEZ GOMEZ, ALEJANDRO ANTONIO
RODRIGUEZ VARELA, GLORIA
ROMAN JIMENEZ, JOSE ANTONIO
ROMERO DURAN, DAVID
ROMEU GARBI, JORDI
ROS BALLESTEROS, JORDI
ROSELL AMIGO, JUAN RAMON
ROSSELL GARRIGA, JOSEP MARIA
RUBIO GIMENO, ALBERTO
RUIZ CARULLA, ROGER
RUIZ MANSILLA, RAFAEL
RUIZ MARTIN, MARIA DOLORES
SABATE BEL, JOAQUIN
SADURNÍ WIDER, ARNAU
SALAR GAVAGNACH, FRANCESC
SALLAN LEYES, JOSE MARIA
SANCHEZ MASIP, MARIA NURIA
SANCHEZ ROMERO, MONTSRRAT
SANCHEZ VILA, FRANCISCO JAVIER
SANTANDREU VICENS, PAULA
SANTOS LOPEZ, M. ANTONIA DE LOS
SANZ SUBIRANA, JAIME
SAURA AGEL, MARIA JOSE
SEGALAS CORAL, JORDI
SEGARRA CAMPOS, OLGA
SEGUI SANTANA, VICTOR
SEPULCRE SANCHEZ, FRANCISCO
SERNA IGLESIAS, MARIA JOSE
SESE CASTEL, GEMMA
SILVESTRE BERGES, SANTIAGO
SIMO GOBERNA, ISABEL
SIMO GUZMAN, JOSE
SOLANS FILELLA, ANA
SOLÉ CONDEMINAS, LAURA
SORIA GUERRERO, MANUEL
SORIANO IBAÑEZ, MIGUEL
SORRIBAS ROYO, FRANCISCO JAVIER
SUSIN SANCHEZ, ANTONIO
TALLON MONTORO, M. CARMEN
TEIXIDO ROMANOS, JOSE ORIOL
TENIENTE LOPEZ, ERNEST
TORNIL SIN, SEBASTIAN
TORO MALDONADO, IRENE
TORRES CAMARA, RICARDO
TORRES TORRES, FRANCISCO
TRULLOLS FARRENY, ENRIC
URBANO SALIDO, JORGE
URPI TUBELLA, ANTONI
VALLVERDU BAYES, FRANCISCO
VAÑO FUENTES, JON
VAZQUEZ ALCOCER, PERE PAU
VERICAT TORRES, XAVIER
VICENTE RODRIGO, JESUS
VIDAL FERRE, RAFAEL
VIDAL SEGUI, YOLANDA
VILA MARTI, FREDERIC
VILELA LOPEZ, JENNIFER
VOLTAS AGUILAR, JORDI
YÁÑEZ SERRA, GUILLERMO
ZARAGOZÁ MONROIG, MARISA

PARÍS DOMÈNECH, NEUS

VILA MARTA, SEBASTIÀ