Vés al contingut (premeu Retorn)

Agost 2020

Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Sessió 1/2019 del Claustre Universitari

  • Data d'inici de la sessió: 07/05/2019 09:00
  • Data de finalització de la sessió: 07/05/2019 15:00
  • Lloc de la sessió: (Sala d'Actes), Edifici C (Coderch), Planta ‐1, ETSAB
  • Òrgan de govern: Claustre Universitari
  • Número de sessió: CU/2019/01
  • Estat de la sessió: Tancada

CLAUSTRE UNIVERSITARI DE LA UPC

Elegit el 5 d'abril de 2017

MEMBRES NATS

El rector o rectora

TORRES TORRES, FRANCESC

El secretari general

DE BLAS ABANTE, MARTA

El gerent

MASSÓ PÉREZ, XAVIER

Les vicerectores i els vicerectors

BERENGUER SAU, JORDI Vicerector de Transferència de Coneixement i Innovació
BUGEDA CASTELLTORT, GABRIEL Vicerector de Política Científica
FERNANDEZ JIMENEZ, AGUSTIN Vicerector de Política de Transformació Digital
GARRIDO SORIANO, NURIA Vicerectora de Docència i Estudiantat
GASSO DOMINGO, SANTIAGO Vicerector de Política Acadèmica
PEREZ GONZALEZ, JUAN JESUS Vicerector de Política Internacional
ROCA BLANCH, ESTANISLAO Vicerector d'Infraestructures i Arquitectura
SILVESTRE BERGES, SANTIAGO Vicerector d’Avaluació i Qualitat
SORIANO IBÁÑEZ, MIQUEL Vicerector de Política de Personal Docent i Investigador

Les deganes, els degans, les directores i els directors d'unitats acadèmiques

16 Centres docents

ALONSO ZARATE, LUIS GONZAGA 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
ARGELAGUET ISANTA, MARIA ROSA 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
CONSUL PORRAS, NEUS 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
CUCHI BURGOS, ALBERTO 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
DÍEZ MEJÍA, PEDRO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
FARRAN MARSÀ, ADRIANA 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
FERNANDEZ RUZAFA, JOSÉ 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
FRANCH BULLICH, JAUME 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
GISPETS PARCERISAS, JOAN 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
GRAS MOREU, ANNA MARIA 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
MARQUES ACOSTA, FERNANDO 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
MARTIN MALLOFRE, AGUSTIN 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
ROCA RAMON, XAVIER 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
RODRIGUEZ CANTALAPIEDRA, INMACULADA 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
SOLAGUREN-BEASCOA DE CORRAL, FÉLIX 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
VILA MARTI, FREDERIC 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú

30 Departaments

ÁLVAREZ PROZOROVICH, FERNANDO 756 THATC Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
BALCAZAR NAVARRO, JOSE LUIS 723 CS Departament de Ciències de la Computació
CASALS CASANOVA, MIQUEL 758 EPC Departament d’Enginyeria de Projectes i de la Construcció
CERVELLO PASTOR, CRISTINA 744 ETNTEL Departament d'Enginyeria Telemàtica
CRESPO ARTIAGA, DANIEL 748 FIS Departament de Física
DE LA PUENTE MARTORELL, JOSE MANUEL 742 CEN Departament de Ciència i Enginyeria Nàutiques
DE LAS HERAS JIMENEZ, SALVADOR AUGUSTO 729 MF Departament de Mecànica de Fluids
GALCERAN ARELLANO, SAMUEL 709 EE Departament d'Enginyeria Elèctrica
GALINDO GONZALEZ, JULIAN 740 UOT Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
GARCIA ALMIRALL, MARIA PILAR 753 TA Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
GINEBRA MOLINS, JOSEP 715 EIO Departament d'Estadística i Investigació Operativa
GINEBRA MOLINS, MARIA PAU 702 CMEM Departament de Ciència dels Materials i Enginyeria Metal·lúrgica
JOVER FONTANALS, CRISTINA 735 PA Departament de Projectes Arquitectònics
LAPAZ CASTILLO, JOSE LUIS 717 EGE Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria
MALLORQUÍ FRANCQUET, JORDI JOAN 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
OTERO CALVIÑO, BEATRIZ 701 AC Departament d'Arquitectura de Computadors
PALA SCHONWALDER, PERE   750 EMIT Departament d’Enginyeria Minera, Industrial i TIC
PASTOR MORENO, RAFAEL 732 OE Departament d'Organització d'Empreses
PUIG CAYUELA, VICENÇ 707 ESAII Departament d'Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial
PUIGGALI BELLALTA, JORDI 713 EQ Departament d'Enginyeria Química
PUJOL RAMO, JAUME 731 OO Departament d'Òptica i Optometria
RUIZ CASTRILLO, MªISABEL 752 RA Departament de Representació Arquitectònica
RODELLAR BENEDE, JOSE JULIAN 749 MAT Departament de Matemàtiques
ROMEU GARBI, JORDI 712 EM Departament d'Enginyeria Mecànica
RUIZ MANSILLA, RAFAEL 724 MMT Departament de Màquines i Motors Tèrmics
SALAZAR SOLER, JORGE 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
SANCHEZ ROMERO, MONTSRRAT 737 RMEE Departament de Resistència de Materials i Estructures a l'Enginyeria
SÁNCHEZ VILA, XAVIER 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
SORRIBAS ROYO, FRANCISCO JAVIER 745 EAB Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia
URPI TUBELLA, ANTONI 747 ESSI Departament d'Enginyeria de Serveis i Sistemes d'Informació

4 Instituts universitaris de recerca

CARRERA GALLISSA, ENRIC 420 INTEXTER Institut d'Investigació Tèxtil de Cooperació Industrial de Terrassa
CASANOVA HORMAECHEA, IGNASI 460 INTE Institut de Tècniques Energètiques
GRIÑO CUBERO, ROBERTO 440 IOC Institut d'Organització i Control de Sistemes Industrials
SEGALAS CORAL, JORDI 480 IS.UPC Institut Universitari de Recerca en Ciència i Tecnologies de la Sostenibilitat

2 Instituts universitaris  de  recerca  de  titularitat mixta

ANDRADE CETTO, JUAN 915 IRI Institut de Robòtica i Informàtica Industrial
BLADE CASTANYET, ERNEST 977 FLUMEN Institut en Dinàmica Fluvial i en Enginyeria Hidrològica (FLUMEN)

1 Escola de doctorat

SEPULCRE SANCHEZ, FRANCISCO 164 ED Escola de Doctorat

1 Altres unitats acadèmiques

LLORENS GARCIA, ARIADNA MARIA 410 ICE Institut de Ciències de l'Educació

Delegades i delegats estudiantat de centre docent

AYALA RUIZ, AURORA 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
BARREIRO VESCOVO, TOMAS 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
BRAVO MERA, GENESIS VALERIA 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
CABEZA SANT'ANNA, ADRIÀ 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
CIVIT ORÓ, JORDI 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
DUATIS GARCIA, JORDI 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
GIRONA BADIA, MARC 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
MELLADO CEREZO, ÁLVARO 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
ORTONOVES ROMERO, FERRAN 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
RIBAS FORCANO, XAVIER 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
ROVIRA SANCHO, ROGER 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
SOLÉ MONTAÑA, LAURA 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
TRINCH VENTAYOL, ARNAU 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
VERGES PLAZA, GUILLEM 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
Vacant 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
Vacant 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels

Coodinadores i coordinadors del Consell de l'Estudiantat

GALLEMÍ VILA, JAUME
MELLADO CEREZO, ÁLVARO
PÉREZ MARTINEZ, LAURA
SOLÉ MONTAÑA, LAURA
Vacant

MEMBRES ELECTIUS

PDI doctor amb vinculació permanent

19 per universitat

ALVAREZ DEL CASTILLO, JAVIER
ANTONIJUAN RULL, JOSEFINA
BENITEZ IGLESIAS, RAUL
BERGAS JANE, JOAN GABRIEL
CAYUELA MARIN, DIANA
ELIAS FUSTE, ANTONIO
GIL PONS, PILAR
HAURIE IBARRA, LAIA
JARAUTA BRAGULAT, EUSEBIO
LLUMA FUENTES, JORDI
MARCO GOMEZ, JORDI
MARTINEZ COSTA, M. CARMEN
MAURESO SANCHEZ, MONTSERRAT
PEREZ VIDAL, LLUIS
POZO MONTERO, FRANCESC
SANTOS LOPEZ, M. ANTONIA DE LOS
SAURA AGEL, MARIA JOSE
SIMO GUZMAN, JOSE
VALLVERDU BAYES, FRANCISCO

36 Per centres docents

ALGABA JOAQUIN, INES MARIA 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
CATALA MALLOFRE, ANDREU 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
CHAVEZ DOMINGUEZ, JUAN ANTONIO 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
COLL LOPEZ, JAIME 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
CORTES IZQUIERDO, M. PILAR 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
FERRER MARTI, LAIA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
GUAUS GUERRERO, ESTER 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
HORTA BERNUS, RICARD 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
JORDI NEBOT, LLUÏSA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
LUSA GARCIA, AMAIA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
MOLINS BORRELL, CLIMENT 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
ORNAT LONGARON, CESAR 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
PARADELLS ASPAS, JOSE 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
PARCERISA DUOCASTELLA, DAVID 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
PEÑA CARRERA, MARTA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
PRADELL CARA, LLUIS 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
QUER BOSOR, JORDI 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
QUEVEDO CASIN, JOSEBA-JOKIN 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
RIO DOVAL, ANA 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
RODRIGUEZ FERRAN, ANTONIO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
RODRIGUEZ FONOLLOSA, JOSE ADRIAN 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
ROSELL AMIGO, JUAN RAMON 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
RUBIO GIMENO, ALBERTO 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
SABATE BEL, JOAQUIN 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
SANZ SUBIRANA, JAIME 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
SERNA IGLESIAS, MARIA JOSE 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
SESE CASTEL, GEMMA 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
TENIENTE LOPEZ, ERNEST 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
TORNIL SIN, SEBASTIAN 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
TRULLOLS FARRENY, ENRIC 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
VIDAL FERRE, RAFAEL 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
VIDAL SEGUI, YOLANDA 295 EEBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
Vacant 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
Vacant 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
Vacant 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels

34 Per departaments

ALVAREZ LACALLE, ENRIQUE 748 FIS Departament de Física
ANGULO BAHON, CECILIO 707 ESAII Departament d'Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial
ARMENGOL CEBRIAN, JESUS 731 OO Departament d'Òptica i Optometria
BLANQUE MOLINA, BALDUINO 709 EE Departament d'Enginyeria Elèctrica
BOSCH GONZALEZ, MONTSERRAT 753 TA Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
BUSQUETS MONGE, SERGIO 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
CALVIÑO TAVARES, FRANCISCO 748 FIS Departament de Física
COBO VALERI, ERIK 715 EIO Departament d'Estadística i Investigació Operativa
COMELLAS COLOME, JAUME 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
CRUZ LLOPIS, LUIS JAVIER DE LA 744 ENTEL Departament d'Enginyeria Telemàtica
DOMINGO PASCUAL, JORDI 701 AC Departament d'Arquitectura de Computadors
DOMINGUEZ PUMAR, MANUEL MARIA 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
FERNANDEZ ALARCON, VICENÇ 732 OE Departament d'Organització d'Empreses
FERRER MARTI, IVET 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
JIMENEZ GONZALEZ, DANIEL 701 AC Departament d'Arquitectura de Computadors
MARTINEZ GONZALEZ, EVA 712 EM Departament d'Enginyeria Mecànica
MASPOCH RULDUA, MARIA LLUÏSA 702 CMEM Departament de Ciència dels Materials i Enginyeria Metal·lúrgica
MIRAMBELL ARRIZABALAGA, ENRIQUE 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
MITJANA RIERA, MARGARIDA 749 MAT Departament de Matemàtiques
MOLINERO ALBAREDA, XAVIER 749 MAT Departament de Matemàtiques
MORENO BILBAO, M. ASUNCION 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
OLIVERAS LLUNELL, ALBERT 723 CS Departament de Ciències de la Computació
PAGES ZAMORA, ALBA MARIA 739 TSC Departament de Teoria del Senyal i Comunicacions
PONS NIN, JOAN 710 EEL Departament d'Enginyeria Electrònica
PUJOLA CUNILL, MONTSERRAT 745 EAB Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia
ROSSELL GARRIGA, JOSEP MARIA 749 MAT Departament de Matemàtiques
SORIA GUERRERO, MANUEL 748 FIS Departament de Física
SUSIN SANCHEZ, ANTONIO 749 MAT Departament de Matemàtiques
VAZQUEZ ALCOCER, PERE PAU 723 CS Departament de Ciències de la Computació
VICENTE RODRIGO, JESUS 750 EMIT Departament d’Enginyeria Minera, Industrial i TIC
VOLTAS AGUILAR, JORDI 717 EGE Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria
Vacant 751 DECA Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental
Vacant 713 EQ Departament d'Enginyeria Química
Vacant 713 EQ Departament d'Enginyeria Química

5 Representació de l'agrupació d'unitats

GARCIA ALMIÑANA, DANIEL 758 EPC Departament d’Enginyeria de Projectes i de la Construcció
FORCADA MATHEU, NURIA  758 EPC Departament d’Enginyeria de Projectes i de la Construcció
GIL ESPERT, LLUIS 737 RMEE Departament de Resistència de Materials i Estructures a l'Enginyeria
RAMIS JUAN, XAVIER 724 MMT Departament de Màquines i Motors Tèrmics
TORRES CAMARA, RICARDO 729 MF Departament de Mecànica de Fluids

Resta del PDI

3 Professorat associat

MIR TEIXIDOR, ENRIC
PERRAMON TORNIL, XAVIER
URBANO SALIDO, JORGE

8 Personal investigador en formació

Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant

19 PDI doctor

CANAL BARNILS, CRISTINA
DE REDONDO REALINHO, VERA CRISTINA
DOMENECH LEGA, BRUNO
FRANCO GARCIA, MARIA LOURDES
GALLARDO GALLARDO, EVA
GARCIA CARRILLO, AGUEDA
GARCIA ESCUDERO, DANIEL
LLOBET RIBEIRO, XAVIER
LORDAN GONZALEZ, ORIOL
MACARULLA MARTI, MARCEL
MANERO PLANELLA, JOSE M.
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant
Vacant

15 PDI no doctor

CASAS FERNANDEZ, BERNARDINO
FABREGAS BARGALLO, FRANCESC XAVIER
GAMEZ LOPEZ, ANTONIO
GONZALEZ LOPEZ, SERGIO
HERNANDEZ GOMEZ, MARIA DE LOS ANGELES
LAFONT POMES, JOSE MARIA
MERENCIANO SALADRIGUES, JOSEP MARIA
MORILLAS VARON, RAFAEL
ORTIGA MUR, VICTOR
ORTIZ MORON, PEDRO
RAMIREZ CASAS, JUDITH
ROMAN JIMENEZ, JOSE ANTONIO
ROMERO DURAN, DAVID
SOLANS FILELLA, ANA
Vacant

Representació del personal d'administració i serveis

13 Representació del personal d'administració i serveis funcionari

CARBAJO OLSINA, SANDRA
CASTILLO GARRIDO, ANA MARIA
CELADES FILELLA, SONIA
CLAROS GIMENO, MARTA
DUARTE GARCIA, PATRICIA
FERNANDEZ GUTIERREZ, LAURA
FERNANDEZ PASTOR, ALICIA
GENER CAMINS, DAVID
GIMENO ALLUE, PATRICIA
GONZALVO SANCHO, MIGUEL ANGEL
MURCIA RODRIGUEZ, FRANCISCO JOSÉ
PRAT DEL BARRIO, SUSANA
SANCHEZ MASIP, MARIA NURIA

19 Representació del personal d'administració i serveis laboral

AGUILERA MILLAN, ANGEL
ALFEREZ BUENO, JESUS LUIS
CALDERON PEÑUELA, FRANCISCA
CANTURRI RUIZ, ALEXANDRE
DARNELL MARTIN, ISABEL
HORNOS VIDAL, ALBERTO
MARSA HERNANDEZ, SANDRA
MARTIN LLACH, NURIA
MORILLAS MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
MUNTADA DURAN, ALEJANDRO MIGUEL
NUÑEZ MARTINEZ, EDUARDO
ORTIN OLIVE, DAVID
RAYA MARCOS, DAVID
RODRIGUEZ GILI, CARLOS
RODRIGUEZ VARELA, GLORIA
SEGARRA CAMPOS, OLGA
SIMO GOBERNA, ISABEL
TALLON MONTORO, M. CARMEN
TEIXIDO ROMANOS, JOSE ORIOL

46 Representació de l'estudiantat

CONDOM TIBAU, JORDI GUILLEM 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
SALAR GAVAGNACH, FRANCESC 200 FME Facultat de Matemàtiques i Estadística
ACHE MORENO, LOLA 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
MAS CAMPABADAL, BERTA 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
MÉNDEZ GÁLVEZ, CARLOS 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
PEDRÓS FAURA, ANIVID 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
PONSA SALA, CARLES 205 ESEIAAT Escola Superior d’Enginyeries Industrial, Aeroespacial i Audiovisual de Terrassa
DAOUMI DAOUMI, HANAE 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
DE VARGAS PÉREZ, LAURA VIRGINIA 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
NAVARRO NAVARRO, MARTÍ 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
Vacant 210 ETSAB Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona
GUENNOUN , MOHAMED 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
HERRERA GIMENEZ, MARC 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
PERPINYÀ PITARCH, ENRIC 230 ETSETB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
ARASA AGUIRRE, XAVIER 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
ESQUIUS MAS, ORIOL 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
MATEU BARRIENDOS, ÈLIA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
SOLÉ CONDEMINAS, LAURA 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
MICOLAU PUERTO, MARC 240 ETSEIB Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona
ALVAREZ PUJOL, CLAUDIA 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
BOTELLA LANGA, ALEJANDRO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
HUELIN CANOVAS, DIEGO 250 ETSECCPB Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona
ADÁN NAVARRO, ALEJANDRO 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
GELL , JAZMIN ESTER 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
Vacant 270 FIB Facultat d'Informàtica de Barcelona
Vacant 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
Vacant 280 FNB Facultat de Nàutica de Barcelona
DUBOIS AULEDA, JÚLIA 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
IGLESIAS MARTÍ, FRANCESC 290 ETSAV Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès
CARRASCO GONZÁLEZ, RAQUEL 295 EBBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
OCHOA FREIRE, GLADYS ALFONSINA 295 EBBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
REQUENA FERNÁNDEZ, ALBERT 295 EBBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
YÁÑEZ SERRA, GUILLERMO 295 EBBE Escola d'enginyeria de Barcelona Est
MIGUEL ICARAN, MARIA 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
PADILLA ROMERO, SARA STEPHANNIE 300 EETAC Escola d'Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels
Vacant 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
Vacant 310 EPSEB Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona
LÓPEZ ESTRADA, POL 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
MIQUEL GRAU, RAMON 330 EPSEM Escola Politècnica Superior d’Enginyeria de Manresa
DE AQUINO SERRANO, ANA 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
TORO MALDONADO, IRENE 340 EPSEVG Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú
ALMAGRO MURIANA, PERE MARC 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
Vacant 370 FOOT Factultat d'Òptica i Optometria de Terrassa
LUENGO PEREZ, MIQUEL 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
Vacant 390 ESAB Escola Superior d'Agricultura de Barcelona
Vacant XXX XXX Màster universitari organitzats per instituts universitaris de recerca
Secretaria General, 22/12/2018

Ordre del dia

Desplega tot Plega tot